Magazin

Heyecanla bekleniyordu! Recep İvedik 7’den ilk fragman geldi

Şahan Gökbakar’ın fenomen serilerinden olan Recep İvedik 7 filminden ilk fragman geldi. Dijital platform olan Disney Plus ile anlaşan ünlü oyuncu çok izlenen serisi 9 Aralıkta izleyici ile buluşacak. Yaz aylarında Ayvalık’ta çekimi gerçekleşen film, seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Detaylar haberimizin devamında…

Recep İvedik serisi, Celal ile Ceren, Kayhan gibi başarılı yapımlarda başrol olarak karşımıza çıkan Şahan Gökbakar izlenme rekorları kıran serinin devam filmini tamamladı. Ünlü oyuncu 9 Aralıkta Disney Plus’ta yayınlanacağını açıklamıştı. Recep İvedik 7’nin ilk fragmanı da yayınlandı.

Recep İvedik 7 ilk fragman yayınlandı

Recep İvedik film serisinin yapımcısı, senaristi ve oyuncusu olan Şahan Gökbakar sinema salonlarını dolduran serininin devam filmi olan Recep İvedik 7 için gün sayıyor. Geçtiğimiz yaz çekimleri tamamlanana film Disney Plus’ta 9 Aralıkta izleyici ile buluşacak. Büyük bir hayran kitleine sahip olan Recep İvedik’ten ilk fragman da geldi.

Şahan Gökbakar kimdir?

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980’de İzmir’de dünyaya geldi. Türk komedyen ve oyuncudur. İlk rol aldığı film 2006 yapımı Gen, ilk başrol oynadığı filmi ise 2008 yapımı Recep İvedik’tir. Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara’da başladı. İlk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Kolejinde tamamladı. ODTÜ Kolejinden 1997-1998 eğitim döneminde Sosyal Bilimler Bölümünü. bitirdi. 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümüne 350 kişi arasında ilk dörde girerek[1] başladı ve bu bölümden 2002 yılında mezun oldu. Babası Osman Selçuk Gökbakar, Şahan’ın 8. yaş gününde (22 Ekim 1988) bir trafik kazasında öldü. Mezuniyetinden sonra İstanbul’a yerleşen Gökbakar, bir süre çeşitli reklam seçmelerine katılarak şansını denedi. Sonrasında “Zıbın” isminde bir program hazırladı ve bu program 2003’ü 2004’e bağlayan yılbaşı gecesi TV8’de yayınlandı. Zıbın programında çoğu reklam ve olayları alaya alırken mizah ve düşünceyi birleştirmişlerdir. Ayrıca TRT 1’de pazar günleri canlı yayınlanmış “7. Gün” programında beş hafta boyunca sunuculuk yaptı. Ardından daha önce Kamil Güler’in sunduğu Zoka isimli gizli kamera yarışma programının sunuculuğunu ve oyunculuğunu yapmaya başladı ve 13 bölüm devam ettirdi.

Zoka’dan sonra yine TV8’de Alper Mestçi ile beraber “Dikkat Şahan Çıkabilir” isminde bir antimedya-skeç şov hazırladı ve bir sezonu 15 bölüm ile geride bıraktı. Özellikle yaptığı Recep İvedik, Bülent Binbaş ve Küçük Oskar tiplemeleriyle ilgi çekti. Gökbakar, ilk olarak 2006 yapımı Gen adlı korku filminde Tecrit Hastası karakterini canlandırmıştır. Bu filmin yönetmeni kardeşi Togan Gökbakar’dır. 2007 yılında NTV’de yayınlanan Kime Diyorum Ben adlı reality show programını hazırlamıştır. 22 Şubat 2008 tarihinde vizyona giren ve Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki tiplemelerden biri olan Recep İvedik filmi Türk sinema tarihinde en fazla izlenen filmlerden biri olmuştur. Ayrıca Kanal 1’de 4 bölüm olarak rol aldığı Kolay Gelsin adlı doğaçlama sitkom yayınlanmıştır. Eylül 2016’da Halkbank reklam filmi çekmiştir. Selin Ortaçlı ile evli olan Şahan Gökbakar’ın Deniz Efe adında bir oğlu, Ela isminde bir kızı bulunmaktadır.

Başa dön tuşu