Magazin

Gelim Mutfakta’nın güzel sunucusu hem ağladı hem anlattı! Nursel Ergin’in acı dolu çocuklu gözyaşlarına boğdu

Gelinim Mutfakta’nın sempatik ve başarılı sunucusu Nursel Ergin’in programda annesi ile neden görüşmediğini ve çocukluk yıllarında yaşadığı acıları gözyaşları içinde anlattı. Detaylar haberimizin devamında…

Var mısın Yok musun? Yarışması ile ün kazanan çeşitli programlarda sunuculuk yapan Nursel Ergin, Kanal D ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu yapıyor. Başarılı sunucu gözyaşları ile anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi.

“Çocuk bırakmaya çok alıştığı için benim için bitti”

Yetimhanede büyüyen Ergin, “Ben de annesiz büyüdüm. Annemle babam ayrılmış. Annem abimle beni almaya çalışmış ama ailesi izin vermemiş. Bunu da bu kadar açık şekilde ilk defa anlatmış olayım. Anlatacağım şeyler çok acı. Annem ayrıldıktan sonra bizi alarak annesinin evine dönüyor ama onu ‘biz seni çocuklu mu gönderdik’ diyerek istemiyorlar. O da bizimle beraber geri dönmüş. Bu sefer de babaannem onu içeri almak istemiyor. Annem yaşı küçük olduğu ve cahil olduğu için bizi bırakıyor. Babam da alkolik olunca biz onunla sokaklarda sürünmüşüz” dedi.

Konuşmakta güçlük çeken Nursel Ergin, “Ben annemi hiç tanımadım. Yıllar sonra annemi buldum. Afyon’da evlenmiş ve bir sürü çocuğu olmuş, bizi çoktan unutmuş tabi. Annemi üzmek için söylemiyorum bunları. 25-27 yaşında annemle karşılaştığımızda düşüp bayıldı. Keşke daha güçlü olup çalışıp bizi bırakmasaydı, evlenmeseydi… Annemle polyannacılık oynadık. Bana krep yaptı, torunuyla tanıştı. Sonra bizimle kalmayı istedin ama bir sürü çocuğu vardı. Onları bırakıp bizimle gelmek isteyince ona bir kez daha çok kızdım. Çocuk bırakmaya çok alıştığı için benim için bitti.” şeklinde devam etti.

Başa dön tuşu