Magazin

Hadise’den herkese rest dava ediyor! “Eski eşim ve ailesine…”

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Hadise sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ile gündem oldu. Mehmet Dinçerler ile boşanması magazin dünyasında olay olan ünlü şarkıcı, hakkında çıkan iddialara dayanamadı. Eski eşi ve ailesini de işin içine kattı yargıya başvurdu. Detaylar haberimizin devamında…

Nisan ayında Mehmet Dinçerler ile dünya evine giren Hadise, evliliğinin üzerinden daha 1 yıl geçmeden boşanma kararı aldı. Geçtiğimiz haftalarda tek celsede yollarını ayıran ikili, magazin camiasında konuşulmaya devam ediyor. Hadise birçok iddia ile gündem oldu.

“Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim”

5 aylık evliliğini tek celsede bitiren ünlü şarkıcı hakkında çıkan dedikodulara ve aslı olmayan iddialara karşı sessiz kalamadı. Hadise, “Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim. Ne var ki, haber değeri taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, kişisel kin, hırs ve habis duygular ile her şeyden evvel kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan söylemler için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim” şeklinde paylaşım yaptı.

Ünlü şarkıcı paylaşımının devamında, “Benim için ahlakın özü, üretmek, işini iyi yapmak, ülkem için, ülkemin kadın ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için faydalı, yararlı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da aynı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe aykırı beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli işlemleri başlatacaktır. Saygılarımla.” diyerek olaylara son noktayı koydu ve uyarısını yaptı.

Başa dön tuşu