Magazin

Ebru Şahin’in yeni projesi belli oldu! Çağatay Ulusoy’la partner olacak

Geçtiğimiz yaz ünlü basketbolcu Cedi Osman ile hayatını birleştiren Ebru Şahin’in yeni projesi belli oldu. başarılı oyuncu Çağatay Ulusoy ile birlikte rol alacak. Djital platform olan Netflix ile el sıkışan oyuncu ekranlara geri dönüyor. Detaylar haberimizin devamında…

Hercai, İstanbullu Gelin, Destan gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Ebru Şahin bu kez dijital bir dizi ile karşımıza çıkacak. Hercai’deki performansı ile kendine hayran bırakan Şahin Centilmen isimli dizide rol alacak.

Centilmen’de rol alacak

Çağatay Ulusoy’un yeni dizisi Centilmen’de rol alacak olan Ebru Şahin, bir jigolonun aşık olduğu kadına hayat verecek. Dizide jigolo olarak karşımıza çıkacak olan Çağatay Ulusoy, Ebru Şahin ile partner oldu. Dizisi bittikten son Cedi Osman ile dünya evine giren Ebru Şahin eşiyle birlikte Amerika’ya gitmişti. Yeni projesi hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

Ebru Şahin kimdir?

18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. İlk kez 2016 yılında Kan Parası filminde rol aldı. 2016-2017 yılları arasında İstanbullu Gelin, 2018 yılında ise Yasak Elma adlı dizilerde yer aldı. Asıl tanınırlığını 2019 yılında yayın hayatına başlayan Hercai adlı dizide canlandırdığı Reyyan karakteri ile elde etti. 2020 yılında düzenlenen 46. Altın Kelebek Ödül Töreninde En İyi Kadın Oyuncu ve Yıldızı Parlayanlar ödüllerinin sahibi oldu. Şuursuz Aşk filminde başrolü İsmail Hacıoğlu ile paylaştı. Günümüzde ise 2021 yılından beri atv ekranlarında yayınlanan Destan adlı dizide Akkız karakterine hayat vermektedir. 1 Temmuz 2022 tarihinde basketbolcu Cedi Osman ile Makedonya’da evlenmiştir.

Ebru Şahin’in rol aldığı yapımlar;

2019 – Hercai

2018 – Yasak Elma

2017 – İstanbullu Gelin

2017 – Savaşçı

2017 – Babam

2016 – Kan Parası

Başa dön tuşu