Gündem

Ankara Büyükşehir Belediyesi Zafer Haftasını çoşku ve açılışla kutlayacak

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yılında Başkentte yıldız yağmuru yaşanacak. 27 Ağustos Pazar günü Duman konseriyle başlayacak Zafer Haftası kutlamaları, 28 Ağustos Pazartesi Yüzyüzeyken Konuşuruz, 29 Ağustos Salı Lvbel C5 ve Cakal konserleriyle devam edecek.

Büyük Zaferin yıl dönümünde ise, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın 1’inci etabının açılışı gerçekleştirilecek. Sevilen sanatçı Yalın’ın da konser vereceği akşam Başkentliler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlayacak.

AOÇ DOĞAL YAŞAM VE ATATÜRK ÇOCUKLARI PARKI’NDA YILDIZ YAĞMURU
Zafer Haftası kutlamaları Ankara büyükşehir Belediyesi tarafından Başkente kazandırılan Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nda gerçekleştirilecek. Kutlamalar, sevilen alternatif rock müzik grubu Duman’ın 27 Ağustos Pazar günü sahne alacağı konserle başlayacak. 28 Ağustos Pazartesi Yüzyüzeyken Konuşuruz, 29 Ağustos Salı günü ise Lvbel C5 ve Cakal hayranlarıyla buluşacak. Konserler saat 20.30’da başlayacak.

ZAFER COŞKUSU AÇILIŞ VE YALIN KONSERİYLE TAÇLANACAK
Ata mirasına sahip çıkan Ankara Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Orman Çiftliği Doğal Yaşam ve Atatürk Çocukları Parkı’nın 1’inci etabının açılışını da 30 Ağustos’ta gerçekleştirilen törenle gerçekleştirilecek. Açılış töreni ve Büyük Zaferin 101. yıldönümü sevilen sanatçı Yalın’ın verdiği konserle taçlanacak.

Başa dön tuşu